POMÁHÁME SI

 

Tato stránka vám bude sloužit v případě, že budete chtít získat (či pozbýt) to, co právě sháníte (či co vám přebývá) a nějak to souvisí s obsahem těchto stránek.

Nejedná se zde o běžnou komerční inzerci. Např. nabídka prodeje kosmetiky, realit nebo automobilů zde vůbec nebude zveřejněna, ledaže by automobil poháněl konvertor volné energie. Cílem je vybudovat jakousi základnu, kde by bylo možné vznést požadavek, např.: chci koupit malou pyramidu pro experimenty, indikátor infrazvuku nebo vyměním video za psychowalkmana. Ten, kdo předměty má nebo je dokáže vyrobit a zareaguje na výzvu, bude zkontaktován s žádajícím. V případě, že budete žádat předměty, které jsou běžně v prodeji, uvedu adresu prodejce.

Zde chci upozornit, že všechny požadavky i nabídky musí být v souladu s právním řádem naší země, a že zodpovědnost za obsah "inzerátu" nese autor. Zejména mám na mysli prodej jedů, drog, výbušnin, radioaktivního materiálu, zbraní apod. To zde nebude vůbec zveřejněno a pošta tohoto typu skončí ve WIN koši.